Pracuję na HAFILLER, produkty są rewelacyjne, plastyczne, skuteczne, trwałe… Klienci są bardzo zadowoleni, a ja tym bardziej :)

Maria Korczak
klientka

Super produkty! Dla mnie najlepszym dowodem na to są powracający klienci i nowe zadowolone buzie. Polecam!!!

Ewa Król-Galimurka
klientka

Fantastyczny produkt,godny polecenia:):)

Iwona Wójcik
klientka

Produkty spełniają wszystkie moje wymagania. Dbałość o klienta na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

Katarzyna Kaja Kamola
klientka

Jestem zadowolona i moje klientki również :)

Antonina Ejzerman
klientka

Jestem bardzo zadowolona z produktów oraz ze współpracy z Panią Urszulą. Gorąco polecam!!!

Iwona Gwoździewska
klientka

Pracuję na produktach Nanomedica już trzeci rok i jestem bardzo zadowolona ! :)

Aleksandra Parol
klientka

Świetne produkty, gorąco polecam !!!

Magdalena Brańka
klientka

Pracuję na HAFILLER; produkty są rewelacyjne, plastyczne, skuteczne, trwałe… Klienci są bardzo zadowoleni, a ja tym bardziej :)

Maria Korczak
klientka

Profesjonalna, godna zaufania firma. Polecam!

Agnieszka Kulej
klientka

Od około 10 lat zajmuję się medycyną estetyczną. Szkolenie z zakresu mezoterapii ukończyłam jako jedno z pierwszych i jestem w związku z tym jej ogromną zwolenniczką jako skuteczną metodą profilaktyki i leczenia oznak starzenia.

W swojej prawie dwudziestoletniej praktyce bardzo często sięgam po kwas hialuronowy ze względu na jego bezsporną skuteczność. Korzystam wtedy z preparatu HAFILLER® Aqua firmy Gallop.

Jest to czysty, sterylny kwas hialuronowy w wygodnych, gotowych do użycia strzykawkach. Dostępny jest w trzech stężeniach: 20mg/ml, 25mg/ml, 30mg/ml. Preparat jest wysokooczyszczony, nie wywołuje podrażnień, alergii, bardzo bezpieczny, o gęstej, żelowej konsystencji. Właśnie taka postać preparatu sprawia, że jest również szalenie ekonomiczny – jedna ampułkostrzykawka bardzo często wystarcza na wykonanie zabiegu na całą twarz i szyję. Podaję go śródskórnie na głębokość 2-4mm, najczęściej w formie depozytów, składanych regularnie w odstępach 0,5-2cm, lub rzadziej metodą grudek (papuli). Używam igły 30G 4mm, w nachyleniu 30-90 stopni zależnie od okolicy.

Jestem dużą zwolenniczką mezoterapii igłowej jako metody przynoszącej dość szybko zauważalne efekty i jednocześnie mającej bardzo niewielkie efekty uboczne czy powikłania (krótkotrwały rumień, krwawienie, zasinienie czy infekcje). Doskonale wpływa to na zadowolenie i samopoczucie pacjentów. Polecam szczerze i zachęcam do korzystania z preparatów HAFILLER®.

 

dr Anita Lewartowska-Białek
Lekarz dermatolog, medycyny estetycznej, wenerolog